top of page

Mobilní řešení

Mobilní řešení se velmi rychle stává samozřejmostí pro kvalitní fungování společností všech oborů. Rychlost, mobilita, výkonnost mohou i pro vás být klíčovým nástrojem převahy nad konkurencí. Pro dosažení produktivity a konkurenčních výhod, které jsou mobilním řešením vlastní, potřebují zákazníci vysoce kvalitní systémy zachycování dat a schopnost efektivně data spravovat.

Mobilní řešení k systémům HELIOS vám zjednoduší práci, díky nim můžete mít data k dispozici kdekoliv.

Stáhněte si HELIOS Zoom na

btn-google-play.png
btn-app-store.png
btn-windows.png
btn-mac-os.png

HELIOS Zoom

Velmi užitečným pomocníkem na cestách pro Vás bude aplikace HELIOS Zoom. Umožní on-line nahlížet na libovolná data z Vámi zvolených částí systému HELIOS pomocí mobilního telefonu nebo tabletu, přičemž nezáleží na tom, zda máte Android, iOS či Windows. Budete tak mít přístup ke všem důležitým informacím o dodavatelích, odběratelích a dění ve firmě, i možnost editace záznamů. Stejně tak můžete schválit faktury nebo dovolenou zaměstnancům, případně si o vlastní dovolenou zažádat.

Vyzkoušejte také další mobilní aplikace

Aplikace umožňuje sběr dat pro provedení majetkové inventury informačního systému Helios Orange.

HELIOS MIM

HELIOS MIM.png
btn-google-play.png
btn-app-store.png

Aplikace je určena pro pracovníky, kteří přijímají platby v hotovosti. Aplikace registruje platby na EET portálu a tiskne účtenky na BT tiskárně

HELIOS MEET

helios Meet.jpg
btn-google-play.png
btn-app-store.png

Aplikace umožňuje připojit fotografie k položkám sestavy. Fotografii je možné vybrat z již vyfocených, nebo pořídit nový snímek kamerou.

HELIOS FOTODO

HELIOS FOTODO.png
btn-google-play.png
btn-app-store.png

Mobilní klient pro rychlé vkládání faktur pomocí QR kódu dle standardu QR Faktura. Současně je možné založit i fotokopii dokumentu.

HELIOS QR

Helios QR.png
btn-google-play.png
btn-app-store.png
bottom of page